Kullanılmış Yemek Yağınızın Hızlı ve Ücretsiz Toplanması

Denmark   Norway  Türkiye  English

Ücretsiz ve Hızlı Toplama

MBP Solutions, İskandinav ülkelerinde kullanılmış yemek yağ toplama konusunda öncüdür ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için operasyonel kaynaklar ayırmaktadır.

İster bir restoran ister kişisel bir şef olun, kullanılmış yemek yağınız (atık yağınız) teslim alınmaya hazır olduğunda bizi arayın. Norveç ve Danimarka’daki çoğu toplama noktası için 2 ila 5 iş günü içinde ücretsiz toplama sağlıyoruz.

Güvenilir ve Eksiksiz Hizmet

İhtiyacınıza bağlı olarak 1000 litreye kadar temiz yedek konteynerlerin teslimatı da dahil olmak üzere gereken atık yağ toplama işlemlerini üstleniyoruz.

İletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya bizi doğrudan arayabilirsiniz.

Norveç+47 69 97 12 20
Danimarka: +45 45 82 71 66

MBP Solutions brukt matolje

Kullanılmış yemek yağınızın ücretsiz toplanmasını talep edin

Yeşil ve Sürdürülebilir Çözümler için MBP Solutions’ı seçin.

Her yıl dünya çapında 500.000 tondan fazla biyolojik yan ürünü topluyor, çözümler üretiyor ve yeni uygulamalar için satıyoruz.

Kullanılmış yemeklik yağ toplama hizmetimiz İskandinav ülkelerine özeldir. Bu bölge dışındaki hizmetler ve daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin.

Üretim tesislerimizde kullanılmış kızartma yağı işlenir ve temizlenir. Temizlenen yağ, biyodizel üretiminde hammadde olarak veya yağ asidi ve gliserol damıtmak için teknik gres olarak kullanılır.

İster yeni bir restoran açıyor olun, ister yemeklik yağı uygun şekilde bertaraf etmek isteyen bağımsız bir şef olun, MPB Solutions ile iletişime geçin ve döngüsel ekonomiye katılarak daha sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunun.

ALMAKTAN DAHA FAZLASINI YAPIYORUZ. BIRAKIYORUZ.

MBP SOLUTIONS VE BOTELLA: TEK KAYNAKTAN ÇÖZÜM

Norveç’teki müşterilerimiz için tek kaynaklı bir kızartma yağı çözümü sunuyoruz. 

Kolza tohumu ve zeytinyağı gibi yüksek kaliteli taze kızartma yağlarını kardeş şirketimiz Botella AS aracılığıyla satın alabilir ve teslim alırken bırakabilirsiniz.

Online sipariş için Botella AS web sitesini ziyaret edin veya teslim alma zamanınızı planlarken sorun.

Birincil ürünümüz sizin yan ürününüzdür.
Döngüsel bir ekonomide sürdürülebilir çözümler yaratmak için çok çalışıyoruz.

MBP hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?